חממות ביתיות- עמוד מידע

בעמוד זו ריכזנו את מירב המידע על חממות הפרימיום הביתיות שלנו. תמונות ומידע נוסף תוכלו למצוא בקטגוריית החממות ותחת תפריט המאמרים.
אז בשביל מה אנו צריכים חממה ביתית?

החממות הביתיות שלנו מושלמות לגידולים ביתיים בקלות ובמינימום תחזוקה. כך תוכלו לגדל עגבניות ומלפפונים גם בחורף, להנות מתות שדה אורגני, וללקט ירקות ותבלינים אחרים שזה עתה קטפתם, להנביט זרעים בתנאים מבוקרים ועוד. וכל זאת- במינימום מקום, בין אם בגינה, במרפסת ואפילו בתוך דירתכם.

ממה עשויות החממות?

החממות מיובאות על ידנו ישירות מאנגליה ומורכבות מכיסוי פוליאתילן איכותי וגוף מתכת עמיד.

מה ניתן לגדל בחממה?

חממות אורבני-גן פרימיום מאפשרות גידול של צמחים מכל זן ומין. סחלבים מסוגים שונים, עגבניות, מלפפונים, קישוא, חציל, תות-שדה, תבלינים ועוד. גם בגידולים אחרים יתרונות ברורים לגידול בחממה – בין אם על ידי יצירת מרחב מבוקר המונע מגע עם מזג אוויר קיצוני, מניעת מזיקים ועוד. היכנסו לעמוד חממות ביתיות פרימיום כדי לבחור את החממה המתאימה לצרכיכם!

היכן ניתן לראות את החממות?

על מנת שנוכל לאפשר מחירים הוגנים איננו מחזיקים במקום פיזי המאפשר להתרשם ממוצרינו. עם זאת, אנו עושים הכל כדי להעביר אליכם את כל המידע הדרוש לפני הרכישה בעזרת עמוד זה וגם-

  • כמובן – אנו כאן לכל שאלה בצ'אט אונליין, בטלפון ובמייל.
  • כניסה לסוגי החממות השונים תחת קטגוריית "חממות".
  • הסרטון הבא המציג את החממה ה"גדולה פרימיום"-

 

האם ישנם סוגי חממות נוספים, גדולות יותר, שאינן מופיעות באתר?

נוכל להציע חממות גדולות (שאינן מופיעות באתר) בייבוא מיוחד. אתם מוזמנים לפנות אלינו דרך הצ'אט, הטלפון או המייל לפרטים נוספים.

מה לגבי השקיה?

צורת ההשקיה הדרושה בחממה איננה שונה מהשקיית גינה, עציצים ואדניות. לכן תוכלו להתאים לחממה את צורת ההשקיה המתאימה לצרכיכם – השקיה בטפטפות, צינור או משפך.